top of page

Nákup a prodej nemovitosti

Hledáte profesionála, který Vám spolehlivě pomůže s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti? O Vaši klidnější budoucnost pečujeme komplexně a zodpovědně. Ochraňujeme, tvoříme a spravujeme váš majetek. Zabezpečujeme realitní a finanční full servis, který na českém trhu nemá obdoby. Pomůžeme s čímkoliv – od prodejní strategie, přes kvalitní marketing, vyřízení hypotéky, právní servis až po převod nemovitosti. Zakládáme si na férovosti a profesionalitě.

Co vám můžeme nabídnout

 • Prodej nemovitostí
  Aby byl prodej nemovitosti efektivní a bezproblémový, zahrnuje celou řadu nezbytných kroků. Pomůžeme vám s prodejem vaší nemovitosti a provedeme vás celým procesem.
   

 • Pronájem nemovitostí
  Máte komerční nebo rezidenční nemovitost a hledáte vhodného nájemníka? Pomůžeme vám najít seriózního a solventního zájemce, se kterým budete spokojeni.
   

 • Cenový odhad
  Potřebujete znát cenu vaší nemovitosti pro prodej nebo pro dědické řízení? Máme přístup k údajům z Katastru nemovitostí a databázi realizovaných obchodů.
   

 • Správa nemovitostí
  Máte nemovitost, kterou chcete dlouhodobě pronajímat, ale nechce se vám o to starat? Pak je tato služba určená přímo pro vás.

   

 • Financování
  Nákup nemovitosti je finančně náročnou záležitostí, pomůžeme vám vám nejen s vyřízením hypotéky, ale i s pojištěním nebo investicemi.

Potřebujete prodat, pronajmout vaši nemovitost nebo naopak hledáte nové bydlení. Vše umíme řešit osobně i "na dálku".

bottom of page