top of page

Zajištění příjmů a ochrana majetku
Zajistěte sebe, rodinu i majetek

Životní pojištění
Nejlepší způsob, jak ochránit sebe i rodinu, je mít sjednané životní pojištění. Nutnost zajištění se během života většinou mění. Jiná rizika se pojišťují u dětí, jiná u studentů a jiná v dospělosti se založením rodiny a pořízením vlastního bydlení.

Životní pojištění dle požadavku klienta může krýt invaliditu, smrt, závažná onemocnění, úraz, pobyt v nemocnici, pracovní neschopnost, trvalé následky úrazu a denní odškodné.

Pokud máte hypotéku nebo o ní teprve uvažujete, pak pojištění může být navázané přímo na ni, nebo jej můžete sjednat i zvlášť. Úvěr je tak zajištěný a v případě závažného onemocnění, smrti, nebo jiného zdravotního omezení, se nestane, že nebudete mít na splátky.

Pojištění majetku 

Za poslední 2 roky vzrostly ceny nemovitostí napříč celou ČR i o 50% !Většina lidí má nemovitost bohužel silně podpojištěnou. Ze strany pojišťoven hrozí v případě pojistného plnění jeho krácení, nebo i odmítnutí plnění právě z důvodu podpojištění. Toto se samozřejmě týká i nemovitostí v zástavě k Hypotéce. V takovýchto případech může nastat velký problém! 

 

Mnohdy se stane, že i vyšší pojistné krytí je s novou pojistnou smlouvou výhodnější a často i levnější. Toto se hlavně týká pojistných smluv starších 2let. ​

Všem klientům z celé ČR nabízíme nezávazný a bezplatný přepočet pojistného Vaší současné pojistky. Vše umíme řešit osobně i "na dálku".

bottom of page